Запрошуємо до навчання у гуртках Палацу дітей та юнацтва

ДОРОГІ ДІТИ!

Запрошуємо Вас до навчання у гуртках Палацу дітей та юнацтва

 у 2017-18 навчальному році

 Художньо-естетичний напрям:

  • Зразкова вокальна студія «Перлина» (керівник О. С. Буднік)
  • Вокальний ансамбль «Мелодія» (керівник В. В. Кривошей)
  • Вокальний ансамбль «Лілея» (керівник Л. О. Бондаренко)
  • Вокально-інструментальний ансамбль (керівник С. В. Усенко)
  • Зразковий хореографічний ансамбль «Кольоровий дощ» (керівник О. С. Клєймьонова)
  • Зразкова акробатична студія «Едельвейс»
    (керівник Л. В. Никифорова)
  • Ляльковий театр, театральний гурток (керівник Р. А. Гробов)
  • Ляльковий театр «Буратіно» (керівник О.О. Полуянов)
  • Театральний гурток (керівники А.І. Бєльська, І. В. Желєзна)
  • Сучасні танці (керівник О. М. Хижковий)
  • Хореографічний ансамбль «Конфеті»(керівник Ю. М. Теницька)
  • Вокально-хоровий колектив (керівник А. П. Гробов (с. Білка))
  • Ансамбль «Веселі ложкарі» (керівник О. В. Кошель (с. Білка))

Декоративно-ужитковий напрям:

  • Образотворче мистецтво та Витинанка (керівник Т. О. Гостєва)
  • Зразкова студія образотворчого мистецтва «Веселка» (керівники Н.С.Лахтарина,   А. В. Хижняк)
  • Зразкове творче об’єднання «Українська вишиванка»  (керівники О. Д. Кулібаба)
  • Бісероплетіння (керівник О. П. Лапіна)
  • Аплікація соломкою (керівник С. І. Ворошило)
  • Паперова пластика (керівники І. В. Сторожева, К.А. Олесюк)
  • Моделювання іграшок-сувенірів (керівник О. М. Ілляшенко)

 Спортивний напрям:

  • Волейбол (керівник С. В. Тараненко)
  • Дзюдо (керівники О. В. Сизарєв, Ю.П. Єрьоменко)
  • Шахи (керівник А. М. Заяц)
  • Шашки (керівник О. П. Торяник)

Туристсько-краєзнавчий напрям:

  • Спортивне орієнтування ( керівник С. В. Подоляк)
  • Спортивний туризм (керівники О. О. Воловик, О. М. Хижковий)
  • Історичне краєзнавство (керівник Е. А. Омельчук)
  • Гурток військово-патріотичного виховання «Джура» (керівник Е. А. Омельчук)

Еколого-натуралістичний напрям:

  • Юні скаути (керівник Л. О. Олесюк)
  • Природа навколо нас (керівник І.М. Крісанова)
  • Флористика (керівник О. В. Мовенко)
  • Юні садівники (керівник О. В. Мовенко)
  • Юні квітникарі (керівник О. М. Ілляшенко)

Технічна творчість:

  • Різьба по дереву (керівник В. В. Буднік)
  • Основи програмування (керівник Ю. Б. Слєдзевський)
  • Виготовлення сувенірів (керівник А. О. Бездітько)
  • Креативне рукоділля (керівник Н. О. Сокура)
  • Паперопластика (квілінг) (керівник В. О. Куц)
  • Юні фотоаматори (керівники О. П. Терент’єв, Т. Б. Кононенко, І.В.Василенко)
  • Дитяче телебачення (керівники Г.І. Терент’єва)

Науково-дослідницький напрям:

  • Наукові дослідження з географії (керівник О. В. Лантух)
  • Прикладна фізика (керівник Н.А.Кравченко)

Гуманітарний напрям:

  • Пізнаємо рідний край (керівник Н. О. Куделя)