Підведено підсумки районного конкурсу “Збережи первоцвіт”

У КПНЗ ТРР «Палац дітей та юнацтва» пройшов традиційний весняний районний конкурс-виставка «Збережи первоцвіти». Конкурс проводиться за тісної співпраці з Гетьманським національним природним парком з метою привернення уваги громадськості до проблеми охорони ранньоквітучих лісових рослин і спрямування зусиль дітей, молоді, пересічних громадян на практичні дії щодо захисту первоцвітів.

В районному конкурсі взяли участь 92 учасники з 9 закладів освіти: Комунального позашкільного навчального закладу «Палац дітей та юнацтва», Тростянецької  СШ №1 І-ІІІ ст., Білківської ЗОШ І-ІІІст., Гребениківської ЗОШ І-ІІІст., Кам’янської ЗОШ І-ІІІст., Новгородської ЗОШ І-ІІІ ст., Полянського НВК І-ІІІ ст., Смородинського НВК І-ІІ ст., Люджанського НВК І-ІІст.

Конкурс проходив у чотирьох номінаціях. За підсумкам конкурсу журі визначило переможців:

Номінація  «Листівка»

1 місце – Портян Марина, Мавліна Анастасія, Кам’янська ЗОШ І-ІІІст.

1 місце – Полулях Єлизавета, Новгородська Анастасія, Новгородська філія Боромлянського НВК І-ІІІст.

2 місце – Покотило Анастасія, Борика Кирило, Тростянецька СШ №1 І-ІІІ ст.

2 місце – Сторожев Антон, Полянський НВК І-ІІІст.

3 місце – колективна робота, Люджанський НВК І-ІІст.

3 місце – колективна робота, школа раннього розвитку дитини «Паросток», КПНЗ ТРР «Палац дітей та юнацтва»

Номінація «Первоцвіт своїми рукам»

1 місце – колективна робота учні 6 класу, Гребениківська філія Боромлянського НВК І-ІІІст.

1 місце – Борика Кирило, Тростянецька СШ №1 І-ІІІ ст.

1 місце – Заєць Віталіна, Тростянецька СШ №1 І-ІІІ ст.

1 місце – колективна робота, гурток «Юні скаути», КПНЗ ТРР «Палац дітей та юнацтва»

2 місце – Сукачова Марина, Сукачова Дар’я, гурток «Квілінг», КПНЗ ТРР «Палац дітей та юнацтва»

2 місце – колективна робота, гурток «Юні садівники», КПНЗ ТРР «Палац дітей та юнацтва»

3 місце – колективна робота, гурток «Паперопластика», КПНЗ ТРР «Палац дітей та юнацтва»

3 місце – колективна робота, гурток «Юні квітникарі», КПНЗ ТРР «Палац дітей та юнацтва»

3місце – Кулібаба Олександр, Смородинський НВК І-ІІст.

Номінація «Фото»

1 місце – Рудницька Дар’я, гурток «Юні садівники», КПНЗ ТРР «Палац дітей та юнацтва»

Номінація «Картина»

1 місце –  колективна робота, гурток «Аплікація з соломки», КПНЗ ТРР «Палац дітей та юнацтва»

2 місце – Панченко Катерина, Білківська ЗОШ І-ІІІст.

3 місце – Алейнова Поліна,  Смородинський НВК І-ІІст.

Переможці нагороджені грамотами відділу освіти Тростянецької райдержадміністрації, а їх роботи, представлені на виставці, можуть переглянути всі гості нашого Палацу.