«Чарівні барви Сумщини»

24 лютого 2017 року в КПНЗ ТРР «Палац дітей та юнацтва» відбувся районний етап обласного конкурсу творчо обдарованих дітей та підлітків  «Чарівні барви Сумщини». Конкурс мав на меті виявлення, розвиток та підтримку юних талантів, популяризацію народних ремесел, виховання поваги до традицій українського народу, формування у дітей зацікавленості до здобуття знань, умінь і навичок у галузі декоративно-ужиткового мистецтва.

У конкурсі взяли 59 учасників із 13 закладів освіти району. Це вихованці Комунального позашкільного навчального закладу Тростянецької районної ради «Палац дітей та юнацтва»,  учні Тростянецької СШ І-ІІІ ступенів №1, Тростянецької СШ І-ІІІ ступенів №2, Тростянецької СШ І-ІІІ ступенів №3, Тростянецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №4, Тростянецької СШ І-ІІІ ступенів №5,  Кам’янської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Білківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Смородинського НВК, Люджанського НВК, Боромлянського НВК Боромлянської сільської ради, Новгородської філії Боромлянського  НВК, Гребениківської філії  Боромлянського НВК.

Працювали творчі майстерні за номінаціями: «Витинання», «Народна лялька», «Плетіння з природного матеріалу», «Декоративно-художній розпис», «Писанкарство», «Вишивка бісером», «Ткацтво бісером», «Плетіння бісером», «Плетіння бісером з використанням дроту»  за двома віковими категоріями  – 7-12  та 13-18 років.

Організаторами  проведення районного етапу стали відділ освіти Тростянецької районної державної адміністрації та Комунальний позашкільний навчальний заклад Тростянецької районної ради «Палац дітей та юнацтва».

За рішенням журі переможцями в номінаціях стали:

«Народна лялька»

Вікова категорія 7-12 років

1 місце – Панова Дар’я,  Тростянецька СШ І-ІІІ ступенів №5 (керівник Гловацька І.В);

2 місце – Молчанова Валерія, Тростянецька СШ І-ІІІ ступенів №3(керівник Савченко С.М.);

3 місце – Хоменко Сніжана, Тростянецька СШ І-ІІІ ступенів №3 (керівник Савченко С.М.);

Вікова категорія 13-18 років

1 місце –  Яновицька Тетяна, Тростянецька СШ І-ІІІ ступенів №5 (керівник Гловацька І.В);

2 місце – Доманчук Катерина, Тростянецька СШ І-ІІІ ступенів №2 (керівник Лазоренко О.А.);

3 місце – Левченко Анна, Гребениківська філія, Боромлянський НВК (керівник Калачевський Є.М.)

3 місце – Коваль Юлія , Боромлянський НВК,  Боромлянської сільської ради (керівник  Воловик С.І.);

 «Писанкарство»

Вікова категорія 7-12 років

1 місце – Усенко Марія, Тростянецька СШ І-ІІІ ступенів №3 (керівник Савченко С.М.);

2 місце – Крупеня Яна, Комунальний позашкільний навчальний заклад Тростянецької районної ради «Палац дітей та юнацтва» (керівник  Хижняк А.В.);

2 місце – Гойденко Анна, Комунальний позашкільний навчальний заклад Тростянецької районної ради «Палац дітей та юнацтва» (керівник Хижняк А.В.);

Вікова категорія  13-18 років

1 місце – Скребець Євгенія, Комунальний позашкільний навчальний заклад Тростянецької районної ради «Палац дітей та юнацтва» (керівник  Хижняк А.В.);

2 місце – Єнацька Марина, Тростянецька СШ І-ІІІ ступенів №2 (керівник Лазоренко О.А.);

2 місце – Зленко Марія, Тростянецька СШ І-ІІІ ступенів №3 (керівник Савченко С.М.);

«Декоративно – художній розпис»

Вікова категорія 7-12 років

1 місце – Мартиновська Анна, Тростянецька СШ І-ІІІ ступенів №2 (керівник Лазоренко О.А.);

2 місце – Кравченко Юлія, Смородянський НВК (керівник Безсмертна О.І.)

2 місце – Фік Софія, Комунальний позашкільний навчальний заклад Тростянецької районної ради «Палац дітей та юнацтва» (керівник  Лахтарина Н.С.);

3 місце – Любченко Аліна , Тростянецька СШ І-ІІІ ступенів №3 (керівник Савченко С.М.);

Вікова категорія 13-18 років

1 місце – Мавліна Анастасія, Комунальний позашкільний навчальний заклад Тростянецької районної ради «Палац дітей та юнацтва» (керівник  Хижняк А.В.);

1 місце – Окрепко  Христина, Тростянецька СШ І-ІІІ ступенів №2 (керівник Лазоренко О.А.);

2 місце – Тітарєва Тетяна, Комунальний позашкільний навчальний заклад Тростянецької районної ради «Палац дітей та юнацтва» (керівник  Лахтарина Н.С.);

2 місце – Шимко Анна, Тростянецька СШ І-ІІІ ступенів №2 (керівник Лазоренко О.А.);

2 місце – Феденко Руслана,  Комунальний позашкільний навчальний заклад Тростянецької районної ради «Палац дітей та юнацтва» (керівник  Гостєва Т.О.);

3 місце – Босенко Надія, Тростянецька СШ І-ІІІ ступенів №3 (керівник Савченко С.М.);

3 місце – Коваленко Марія, Тростянецька СШ І-ІІІ ступенів №3 (керівник Савченко С.М.);

«Плетіння з природного матеріалу»

Вікова категорія 13-18 років

1 місце – Панов Олег, Тростянецька СШ І-ІІІ ступенів №1 (керівник Сумцов Д.О.);

«Витинання»

Вікова категорія 7-12 років

1 місце – Ковалевська Єлізавета, Комунальний позашкільний навчальний заклад Тростянецької районної ради «Палац дітей та юнацтва» (керівник Гостєва Т.О.);

2 місце – Чернов Денис, Тростянецька СШ І-ІІІ ступенів №2 (керівник Лазоренко О.А.);

2 місце – Кожушко Валерія, Тростянецька СШ І-ІІІ ступенів №3 (керівник Савченко С.М.);

3 місце – Трофімцова Анна, Тростянецька ЗОШ  І-ІІІ ступенів №4 (керівник Захарченко Н.Ф.);

3 місце – Булах Олександр,  Тростянецька СШ І-ІІІ ступенів №2 (керівник Лазоренко О.А.);

Вікова категорія 13-18 років

1 місце – Шкабура Анна , Тростянецька СШ І-ІІІ ступенів №2 (керівник  Лазоренко О.А);

2 місце – Давидова Катерина, Тростянецька СШ І-ІІІ ступенів №1 (керівник Сумцов Д.О.);

3 місце – Крючко Олександр, Тростянецька СШ І-ІІІ ступенів №1 (керівник Сумцов Д.О.);

3 місце – Коншина Ганна, Тростянецька СШ І-ІІІ ступенів №3 (керівник Савченко С.М.);

«Вишивка бісером»

Вікова категорія 7-12 років

2 місце –  Варварич Катерина, Смородинський НВК (керівник Безсмертна О.І.)

Вікова категорія 13-18 років

1 місце – Величко Катерина, Тростянецька СШ  І-ІІІ ступенів №2 (керівник  Лазоренко О.А);

«Ткацтво бісером»

Вікова категорія 13-18 років

1 місце – Лапіна Інна, Комунальний позашкільний навчальний заклад Тростянецької районної ради «Палац дітей та юнацтва» (керівник Лапіна О.П.);

2 місце – Гончаренко Наталія, Гребениківська філія, Боромлянський НВК (керівник Калачевський Є.М.);

3 місце –  Садова Марина, Тростянецька СШ І-ІІІ ступенів №3 (керівник Савченко С.М.);

«Плетіння бісером»

Вікова категорія 7-12 років

1 місце – Бондарєва Віталіна, Комунальний позашкільний навчальний заклад Тростянецької районної ради «Палац дітей та юнацтва» (керівник Лапіна О.П.);

2 місце  – Колісніченко Єлизавета, Тростянецька СШ І-ІІІ ступенів №3 (керівник Савченко С.М.);

Вікова категорія 13-18 років

3 місце – Немчена Аліна, Тростянецька ЗОШ  І-ІІІ ступенів №4 (керівник Захарченко Н.Ф.);

«Плетіння бісером з використанням дроту»

Вікова категорія 7-12 років

1 місце – Петренко Софія, Комунальний позашкільний навчальний заклад Тростянецької районної ради «Палац дітей та юнацтва» (керівник Лапіна О.П.);

1 місце – Онда Аліна, Білківська ЗОШ І-ІІІ ступенів (керівник Сміян О.В.);

2 місце – Голубнича Катерина, Тростянецька СШ  І-ІІІ ступенів №2 (керівник  Лазоренко О.А);

3 місце – Коломієць Анна, Тростянецька СШ І-ІІІ ступенів №3 (керівник Савченко С.М.);

Вікова категорія 13-18 років

1 місце – Петренко Наталія, Боромлянський НВК, Боромлянської сільської ради (керівник Воловик С.І.);

2 місце – Мунтяну Анастасія, Тростянецька СШ  І-ІІІ ступенів №2 (керівник  Лазоренко О.А);

3 місце – Калініченко Ельвіра, Тростянецька СШ І-ІІІ ступенів №5 (керівник Гловацька І.В).

Роботи, представлені на конкурс, відзначалися оригінальністю, глибоким змістом, високим рівнем виконання. Учасники конкурсу  відобразили свої вміння і творчість, намагалися   відродити  традиції українського народу в галузі декоративного мистецтва.

Всі переможці конкурсу нагороджені грамотами відділу освіти. Результати районного  конкурсу творчо обдарованих дітей та підлітків «Чарівні барви Сумщини» будуть враховані під час рейтингового оцінювання діяльності  освітніх закладів у 2016-2017 н. р.